Новини

 • 11 серпня 2017

  Шановні заявники,

  Будь ласка, зверніть увагу, що 16 серпня 2017 року Візові Центри та Консульські відділи Посольства Греції в Україні не будуть працювати на прийом документів.

 • 11 червня 2017

  Зверніть увагу, що біометричні паспорта громадян України більше на розгляд не приймаються.

 • 30 March 2017

  Шановні Заявники,

  ми раді Вас повідомити про те, що 03/04/2017  буде відкрито Візовий Центр Посольства Греції в місті Чернівці.

 • 16 December 2016

  Шановні заявники

  Будь ласка, зверніть Вашу увагу, що 29/12/2016  та 30/12/2016 Посольство Грецької Республіки в Україні буде закрито у зв’язку з Різдвяними Святами. Відповідно, Візові Центри Греції, які підпадають під юрисдикцію Київського консульського округу, так само будуть закриті на прийом документів.

 • 02 November 2016

  Шановні заявники

  Будь ласка, зверніть Вашу увагу, що 03/11/2016 Посольство Грецької Республіки в Україні буде закрито з технічних причин. Відповідно, Візові Центри Греції, які підпадають під юрисдикцію Київського консульського округу, так само будуть закриті на прийом документів. Видача паспортів буде здійснюватися в звичайному режимі.

 • 29 March 2016

  З 1 квітня 2016 року Візовий Центр пропонує економічну та ефективну послугу мобільної біометрії Заявник може замовити послугу мобільної біометрії для себе, сім'ї або групи, що зробить послугу більш економічно ефективною для заявників. Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком і в національній валюті (гривня).

 • 19 December 2015

  Повідомляємо Вас, що останній день подачі документів до Візового Центра Посольства Греції в Україні буде 29 грудня 2015 року

  Шановні заявники,

  Повідомляємо Вас, що останній день подачі документів до Візового Центра Посольства Греції в Україні буде 29 грудня 2015 року

  Шановні заявники,

  Будь ласка, зверніть Вашу увагу, що 31 грудня 2015 року та 1 січня 2016 року Візові Центри Посольства Греції в Україні не будуть працювати у зв’язку зі святами.

  Видача паспортів та консультації будуть проводитися до 30 грудня 2015 року в звичайному режимі.

 • 13 October 2015

  Ми переїжджаємо

  2 листопада 2015 року Візовий Центр у місті Дніпропетровськ переїжджає до БЦ «Атріум», вул. Карла Маркса, 22.

  9 листопада 2015 року Візовий Центр у місті Львів переїжджає до ТРЦ «Львів Форум», вул. Під дубом, 7Б, 2 поверх.

 • 26 June 2015

  Повідомляємо Вас, що з 26 червня 2015 року Візові Центри Посольства Греції не будуть

  Шановні заявники,

  Повідомляємо Вас, що з 26 червня 2015 року Візові Центри Посольства Греції не будуть приймати документи неповнолітніх заявників, що вписані в паспорти одного з батьків. Для отримання грецької шенгенської візи у кожного заявника повинен бути власний проїзний документ.

 • 20 June 2015

  Повідомляємо Вас, що з 23 по 26 червня 2015 року Візові Центри Посольства Греції будуть приймати документи лише з 08.30 до 12.00

  Шановні заявники,

  Повідомляємо Вас, що з 23 по 26 червня 2015 року Візові Центри Посольства Греції будуть приймати документи лише з 08.30 до 12.00 в зв’язку із запровадженням біометричної системи збору даних.

  Видача паспортів та консультації будуть проводитися в звичайному режимі.

  Детальну інформацію про збір біометричних даних Ви можете знайти за наступним посиланням: Натисніть тут.

 • 17 June 2015

  Шановні заявники,

  Повідомляємо Вас, що з 17 по 22 червня 2015 року Візові Центри Посольства Греції, а також Консульські Відділи Посольства Греції в Києві та Генерального Консульства Греції в Одесі не будуть приймати документи в зв’язку з підготовкою до запровадження біометричної системи збору даних.

  Видача паспортів та консультації будуть проводитися в звичайному режимі. 

  Детальну інформацію про збір біометричних даних Ви можете знайти за наступним посиланням: Натисніть тут.

 • Шановні заявники,

  Будь ласка, зверніть Вашу увагу, що з 1 по 4 травня, а також 11 травня 2015 року Візові Центри Посольства Греції в Україні не будуть працювати у зв’язку зі святами.

 • Шановні заявники,

  Будь ласка, зверніть Вашу увагу, що 31 грудня 2014 року та 1, 2 січня 2015 року Візові Центри Посольства Греції в Україні не будуть працювати у зв’язку зі святами.

 • Шановні заявники,

  Повідомляємо Вас, що в зв’язку з ситуацією в країні, прийом документів в Генеральному Консульстві Греції в Маріуполі призупинено. Візові Центри Греції в Маріуполі та Донецьку зачинені до отримання подальших розпоряджень. Візовий Центр Греції в Дніпропетровську працює у звичайному режимі.

  Зверніть, будь ласка, увагу, що в зв’язку з закриттям Генерального Консульства Греції в Маріуполі, Візові Центри юрисдикції Посольства Греції у Києві також приймають запити на отримання візи від заявників, які офіційно зареєстровані або працевлаштовані (мають довідку з місця роботи / навчального закладу про працевлаштування / навчання) у наступних регіонах: Запорізька область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська область.

  Будь ласка, перевіряйте оновлення на нашому сайті або телефонуйте до колл-центру перед відвіданням Візового центру.

 • Шановні заявники,

  Звертаємо Вашу увагу. 
  Для Вашої зручності, з 26 травня 2014 року Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет.
  Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 75грн., включаючи ПДВ.
  Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

   

 • Шановні заявники,

  Повідомляємо Вас, що в зв’язку з тимчасовим закриттям банку «Південний», Візові Центри Греції в Маріуполі та Донецьку не будуть приймати документи до 27.05.2014. Видача документів та консультації проходять у звичайному режимі. Про поновлення прийому буде повідомлено додатково.

  Будь ласка, перевіряйте оновлення на нашому сайті або телефонуйте до колл-центру перед відвіданням Візового центру.

 • Шановні заявники,

  Будь ласка, зауважте, що з 25.02.2014 Візовий Центр Греції буде працювати за звичайною адресою – вул. Льва Толстого, 39.

  Будь ласка, перевіряйте оновлення на нашому сайті або телефонуйте до колл-центру перед відвіданням Візового Центру.

 • 20 лютого 2014 року

  Шановні заявники,

  Зважаючи на питання безпеки, повідомляємо, що Візовий Центр Греції тимчасово переїхав з адреси: вул Льва Толстого 39 на адресу вул. Фрунзе 60. Просимо попередньо перевіряти останні оновлення на цьому сайті або телефонувати до колл-центру.

 • 30 та 31 грудня

  Шановні заявники,

  30 та 31 грудня Візові центри Греції у містах Донецьк, Дніпропетровськ та Маріуполь працюватимуть тільки на видачу паспортів. Згідно вимоги Генерального Консульства у м. Маріуполь, заяви на отримання візи прийматися не будуть.

 • 1, 6 та 7 січня 2014

  Шановні заявники,

  Будь ласка, зверніть увагу, що 1, 6 та 7 січня 2014 року Візові Центри та Консульські відділи Посольства Греції в Україні не будуть працювати в зв’язку зі святами.

 •  

  Шановні заявники,

  Візовий центр Греції радий повідомити Вас про започаткування процедури пообідньої доставки документів до Посольства Греції у місті Київ. Відтепер, термінові справи, подані до 12 години дня, будуть доставлені до Посольства у той самий день.Це дозволить зменшити підсумковий час опрацювання Вашої справи Візовим центром. Будь-ласка, зверніть увагу, що ця процедура впливає лише на загальний час опрацювання, але не розгляду справи Посольством Греції в Україні. Застосування зазначеної процедури можливе лише у місті Київ. Будь-ласка, перевірте можливість подачі Ваших документів згідно розподілу юрисдикцій на цій сторінці

 • 16-го серпня

  Шановні заявники,

  Будь-ласка, зверніть увагу, що 16-го серпня Візовий центр працюватиме до 15:00 у зв′язку з технічними причинами.

  Посольство застерігає Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять уникати даних дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію, надану такими особами.