Додаткові послуги

Огляд

Додаткові послуги, що представлено на цій сторінці, надаються Візовим Центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити у Візовому Центрі під час подачі документів.

Мобільна Біометрія:

З 1 квітня 2016 року Візовий Центр пропонує економічну та ефективну послугу мобільної біометрії за ціною, вказаною в таблиці нижче. Ціни у наведеній нижче таблиці не включають консульський збір, сервісний збір і транспортні витрати.

Заявник може замовити послугу мобільної біометрії для себе, сім'ї або групи, що зробить послугу більш економічно ефективною для заявників.

No. Умови бронювання Ціна
1. Послуга мобільної біометрії за 1 заявника 4700,00 грн. (еквівалент 150 євро)
2. Послуга мобільної біометрії за 2 години 5950,00 грн. (еквівалент 190 євро)
3. Послуга мобільної біометрії за 4 години 11905,00 грн. (еквівалент 380 євро)
4. Послуга мобільної біометрії за 6 годин 17855,00 грн. (еквівалент 570 євро))
5. Послуга мобільної біометрії за 8 годин 23805,00 грн. (еквівалент 760 євро)

Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком в національній валюті (гривня). Тарифи вказано з урахуванням ПДВ 20%

Для бронювання послуги зверніться на електронну адресу mobilebiometrics-ukr@vfshelpline.com, зателефонуйте до контакт центру +380442245767 або натисніть тут. Під час бронювання послуги заявники мають повідомити наступні дані: прізвище, ім’я, контактний номер телефону, адресу і дату зняття біометричних даних. Підтвердження бронювання відбувається протягом 1 робочої доби.

Примітка: варіанти бронювання з 2 по 5 можуть бути обрані для декількох осіб відповідно до кількості заявників що подають документи на отримання візи до Греції.

Послуга мобільної біометрії доступна лише для громадян, які офіційно зареєстровані або працевлаштовані (мають довідку з місця роботи / навчального закладу про працевлаштування / навчання) тільки у наступних регіонах:


Волинська область
Сумська область
Житомирська область Тернопільська область
Закарпатська область Харківська область
Київська область Чернівецька область
Івано-Франківська область Хмельницька область
Львівська область Чернігівська область
Полтавська область Черкаська область
Рівненська область Луганська область
Запорізька область Донецька область
Дніпропетровська область

Заповнення візової анкети (75 гривень за одну анкету)

Візові Центри Посольства Греції в Україні пропонують послугу заповнення візової анкети. Заявники можуть скористатися цією послугою в одному з Візових Центрів. Вартість послуги складає 75 гривень за одну анкету. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її.

Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності за прийняте Посольством рішення.

Кур’єрська доставка паспорту (100 гривень за кожну заяву)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити доставку Вашого паспорту за обраною адресою. Укажіть необхідну адресу співробітникам Візового Центру, та Ваш паспорт буде доставлено кур’єрською службою TMM.

Якщо Ви бажаєте замовити кур’єрську доставку паспорту після подачі документів, Вам необхідно буде надіслати письмовий запит на інформаційну пошту Візового Центру: info@greecevisa-ukraine.com та вказати свої ПІБ, реєстраційний номер та адресу, на яку потрібно доставити паспорт, або натисніть тут. Також необхідно вказати контактний номер телефону, за яким працівники Візового Центру можуть зв’язатися з Вами для уточнення інформації.

Після уточнення інформації в телефонному режимі, Вам будуть надіслані реквізити для оплати послуги. Після отримання підтвердження оплати, паспорт буде надіслано на вказану адресу.

Термін доставки паспортів кур’єрською службою ТММ може складати від 1 до 5 днів, залежно від пункту доставки. Ви можете знайти детальну інформацію про умови доставки, а також відстежити свій паспорт на сайті кур’єрської служби ТММ: ukr.tmm-express.com/uk/home

Фотопослуга (50 гривень за 6 фотографії)

У всіх Візових Центрах Посольства Греції в Україні Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни. Безпосередньо в приміщенні Візових Центрів є платні автомати самообслуговування, на екрані яких Ви можете продивитися зроблені фотографії та обрати найкращий варіант. Автомат простий у використанні, а готові фотографії Ви можете отримати протягом 45 секунд. Номінальна вартість 6 фотографій паспортного формату (3,5 * 4,5 см) складає 50 гривень.

Медичний страховий поліс

Додатково у Візових Центрах існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.

СМС-повідомлення (20 гривень)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити послугу СМС-інформування про статус Вашого паспорту. Якщо Ви замовите дану послугу, Ви отримаєте СМС-повідомлення, що сповістить Вас про можливість отримання паспорту. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону під час замовлення послуги.

Важлива інформація:

  • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Вашу заяву на отримання візи буде в загальному порядку опрацьовано Консульським відділом Посольства Греції в Києві чи Генерального Консульства Греції в Одесі.
  • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням
  • Вартість усіх послуг включає 20% ПДВ.